Ha csoportos beszedési megbízással egyenlíti ki a számláját, nem kell többé fejben tartania a fizetési határidőt, mert a számla kiegyenlítése automatikusan, mindig időben megtörténik.
Csoportos beszedési megbízás esetén Ön a számlavezető bankján keresztül felhatalmazást ad az MVM Next Energiakereskedelmi Zrt.-nek, hogy bankszámlájáról kezdeményezze az esedékes számla összegének levonását, valamint engedélyt ad számlavezető bankjának a tranzakcióra. A csoportos beszedési megbízást számlavezető bankjánál tudja kezdeményezni, többnyire akár otthonról, a bank online felületén vagy mobilapplikációjában is.
A csoportos beszedési megbízás kényelmes és biztonságos, mert a számláról levonható összeg felső határát Ön határozhatja meg! A beszedés előtt több mint egy hete van a számla ellenőrzésére, és ha esetleg kifogása van, az intézkedésre.
További tájékoztatást itt talál.
A csoportos beszedési megbízáshoz szüksége lesz a gázszámláján szereplő 10 karakterből álló felhasználóazonosító számra, valamint az MVM Next Energiakereskedelmi Zrt. földgázszolgáltatáshoz kapcsolódó azonosítójára: A10897830